Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM18-3008NBT
Czujnik; indukcyjny; LM18-3008NBT; NPN; NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM18-3008NBT; NPN; NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM18-3008NBT; NPN; NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 35650
Nr katalogowy: 35650
Stan: 0 szt.
Dostawa 20 [ planowana na 2026-07-15 ]
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM18-3008NBT
Typ wyjściaNPN
Funkcja wyjściaNC
Strefa działania8mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 18mm
Długość czujnika60mm