Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM30-3015PAT
Czujnik; indukcyjny; LM30-3015PAT; PNP; NO; 15mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM30-3015PAT; PNP; NO; 15mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM30-3015PAT; PNP; NO; 15mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 35727
Nr katalogowy: 35727
Stan: 13 szt.
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM30-3015PAT
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO
Strefa działania15mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 30mm
Długość czujnika60mm