Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM12-3004NCT
Czujnik; indukcyjny; LM12-3004NCT; NPN; NO/NC; 4mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 12mm; 65mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM12-3004NCT; NPN; NO/NC; 4mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 12mm; 65mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM12-3004NCT; NPN; NO/NC; 4mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 12mm; 65mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 34971
Nr katalogowy: 34971
Stan: 43 szt.
Ilość minimalna: 1
 Dane szczegółowe
NazwaCzujnik
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM12-3004NCT
Typ wyjściaNPN
Funkcja wyjściaNO/NC
Strefa działania4mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 12mm
Długość czujnika65mm