Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM30-3015NCT
Czujnik; indukcyjny; LM30-3015NCT; NPN; NO/NC; 15mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM30-3015NCT; NPN; NO/NC; 15mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM30-3015NCT; NPN; NO/NC; 15mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 35730
Nr katalogowy: 35730
Stan: 30 szt.
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM30-3015NCT
Typ wyjściaNPN
Funkcja wyjściaNO/NC
Strefa działania15mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 30mm
Długość czujnika60mm