Czujnik; fotoelektryczny; Greegoo; G50-4A30JC
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czujnik; fotoelektryczny; G50-4A30JC; przekaźnik; NO/NC; odbiciowy; 0,3m; 24÷240V; AC/DC; 3A; prostopadłościenny; 18x50mm; z przewodem 2mb; regulowany; Greegoo; RoHS Nr kat.: 36797 Nr katalogowy: 36797 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
|---|
| Napięcie zasilania: 12-240VDC 24-240VAC |
| Typ czujnika | fotoelektryczny |
| Symbol | G50-4A30JC |
| Typ wyjścia | przekaźnik |
| Funkcja wyjścia | NO/NC |
| Tryby pracy czujnika fotolektrycznego | odbiciowy |
| Strefa działania | 0,3m |
| Zakres napięcia zasilającego | 24÷240V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Maksymalny prąd pracy | 3A |
| Rodzaj obudowy | prostopadłościenny |
| Średnica / wymiary czujnika | 18x50mm |
| Długość czujnika | 50mm |