Łączówka; 2EGTVC-5.08-04P-14-00AH; 4 tory
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łączówka; 2EGTVC-5.08-04P-14-00AH; 4 tory; R=5,08mm; 12mm; 12A; 300V; przewlekany (THT); proste; zamknięta; zielony; Golten; RoHS Nr kat.: 37243 Nr katalogowy: 37243 Ilość minimalna: 10 Wielokrotność: 10
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | 2EGTVC-5.08-04P-14-00AH |
| Liczba torów / pinów | 4 tory |
| Raster wyprowadzeń | R=5,08mm |
| Wysokość (bez pinów) | 12mm |
| Prąd znamionowy | 12A |
| Napięcie znamionowe | 300V |