Przekaźnik; Relpol; RPI-2P-D24
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny przemysłowy; instalacyjny; RPI-2P-D24; 24V; DC; 2 styki przełączne; 8A; 250V AC; 8A; 24V DC; na szynę DIN35; Relpol; RoHS Nr kat.: 38606 Nr katalogowy: 38606 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Info |
|---|
| Artykuł dostępny na zamówienie. |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny przemysłowy; instalacyjny |
| Symbol | RPI-2P-D24 |
| Napięcie sterujące | 24V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 2 styki przełączne |
| Znamionowy prąd styków AC | 8A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 250V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 8A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 24V DC |