Przełącznik; PBW-19B7R
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; przyciskowy; PBW-19B7R; OFF-(ON); 1 tor; podświetlenie LED 12V; czerwony; cyfra 7; monostabilny; na panel; 2A; 250V AC; 19mm Nr kat.: 39151 Nr katalogowy: 39151 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | PBW-19B7R |
| Kształt przycisku | płaski |
| Podświetlenie | podświetlenie LED 12V |
| Kolor podświetlenia | czerwony |
| Kształt podświetlenia | cyfra 7 |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 2A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy / raster | 19mm |
| Głębokość montażowa | 39mm |