Czujnik; indukcyjny; Greegoo; LM30-33016PC-L
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czujnik; indukcyjny; LM30-33016PC-L; PNP; NO/NC; 16mm; 10÷30V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 68mm; zabudowany; z przewodem 2mb; Greegoo; RoHS Nr kat.: 40712 Nr katalogowy: 40712 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Typ czujnika | indukcyjny |
| Symbol | LM30-33016PC-L |
| Typ wyjścia | PNP |
| Funkcja wyjścia | NO/NC |
| Strefa działania | 16mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 10÷30V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Maksymalny prąd pracy | 200mA |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny metalowy |
| Średnica / wymiary czujnika | fi 30mm |
| Długość czujnika | 68mm |