Tranzystor; Infineon; IGW75N65H5XKSA1
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tranzystor; IGBT; IGW75N65H5XKSA1; 75A; 650V; 306W; TO247; przewlekany (THT); Infineon; RoHS Nr kat.: 41363 Nr katalogowy: 41363 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Tranzystor |
| Typ tranzystora | IGBT |
| Symbol | IGW75N65H5XKSA1 |
| Prąd kolektora | 75A |
| Napięcie kolektor-emiter | 650V |
| Moc | 306W |