Czujnik; indukcyjny; Greegoo; LM30-33025NC-L
| Artykuł | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czujnik; indukcyjny; LM30-33025NC-L; NPN; NO/NC; 25mm; 10÷30V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 68mm; wysunięty; z przewodem 2mb; Greegoo; RoHS Nr kat.: 41526 Nr katalogowy: 41526 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Typ czujnika | indukcyjny |
| Symbol | LM30-33025NC-L |
| Typ wyjścia | NPN |
| Funkcja wyjścia | NO/NC |
| Strefa działania | 25mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 10÷30V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Maksymalny prąd pracy | 200mA |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny metalowy |
| Średnica / wymiary czujnika | fi 30mm |
| Długość czujnika | 68mm |