Termistor NTC; Ruilon; NTC10D-11
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Termistor NTC; zabezpieczający; NTC10D-11; 10ohm; 3A; przewlekany (THT); fi 10mm; 7,5mm; -55...+200°C; Ruilon; RoHS Nr kat.: 43465 Nr katalogowy: 43465 Ilość minimalna: 5 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Termistor NTC |
| Typ termistora | zabezpieczający |
| Symbol | NTC10D-11 |
| Rezystancja | 10ohm |
| Tolerancja | nieokreślona |
| Prąd pracy | 3A |
| Montaż elektryczny | przewlekany (THT) |
| Rodzaj obudowy | fi 10mm |
| Raster wyprowadzeń | 7,5mm |
| Temperatura pracy | -55...+200°C |