Przekaźnik; Hongfa; HFKP/012-1H4T; elektromagnetyczny samochodowy; 12V; 60A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny samochodowy; HFKP/012-1H4T; 12V; DC; 1 styk przełączny; 60A; 12V DC; do druku (PCB); 1,6W; Hongfa; RoHS Nr kat.: 44604 Nr katalogowy: 44604 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny samochodowy |
| Symbol | HFKP/012-1H4T |
| Napięcie sterujące | 12V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 1 styk przełączny |
| Znamionowy prąd styków DC | 60A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 12V DC |
| Sposób montażu | do druku (PCB) |
| Właściwości przekaźników samochodowych | nie dotyczy |
| Znamionowa moc cewki DC | 1,6W |