Przekaźnik; Hongfa; HFV6-G/12-HT-R; elektromagnetyczny samochodowy; 12V; 35A
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny samochodowy; HFV6-G/12-HT-R; 12V; DC; 1 styk zwierny; 35A; 12V DC; do gniazda; z konektorami; 1,16W; Hongfa; RoHS Nr kat.: 44605 Nr katalogowy: 44605 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny samochodowy |
| Symbol | HFV6-G/12-HT-R |
| Napięcie sterujące | 12V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 1 styk zwierny |
| Znamionowy prąd styków DC | 35A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 12V DC |
| Sposób montażu | do gniazda; z konektorami |
| Właściwości przekaźników samochodowych | nie dotyczy |
| Znamionowa moc cewki DC | 1,16W |