Głośnik; KLS3-YS03A-28MM-8R2W-L60MM
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Głośnik; KLS3-YS03A-28MM-8R2W-L60MM; 2W; 8ohm; przewody; fi 28mm; KLS; RoHS Nr kat.: 44980 Nr katalogowy: 44980 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
|---|---|
| Nazwa | Głośnik |
| Symbol | KLS3-YS03A-28MM-8R2W-L60MM |
| Poziom dźwięku | nieokreślony |
| Moc | 2W |
| Impedancja | 8ohm |
| Częstotliwość rezonansowa | nieokreślone |
| Wyprowadzenia | przewody |
| Wymiary | fi 28mm |