Głośnik; KLS3-ZSW01-18MM-8R0.5W-50MM
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Głośnik; KLS3-ZSW01-18MM-8R0.5W-50MM; 1W; 8ohm; punkt lutowniczy; fi 18mm; KLS; RoHS Nr kat.: 44983 Nr katalogowy: 44983 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Nazwa | Głośnik |
| Symbol | KLS3-ZSW01-18MM-8R0.5W-50MM |
| Poziom dźwięku | nieokreślony |
| Moc | 1W |
| Impedancja | 8ohm |
| Częstotliwość rezonansowa | nieokreślone |
| Wyprowadzenia | punkt lutowniczy |
| Wymiary | fi 18mm |