Dystans; DMM3ZW12; M3; 12mm; mosiądz niklowany
Dystans; DMM3ZW12; M3; zewnętrzny/wewnętrzny; 12mm; 6mm; 7mm; 5mm; tulejka dystansowa gwintowana; sześciokątna; mosiądz niklowany; KLS; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 00342
Nr katalogowy: 00342
Stan: 3800 szt.
NazwaDystans
SymbolDMM3ZW12
Rozmiar gwintuM3
Rodzaj gwintuzewnętrzny/wewnętrzny
Długość12mm
Długość gwintu6mm
Głębokość gwintu7mm
Rozmiar klucza5mm