Łączówka; DG308-2.54-02P; 2 tory
Łączówka; DG308-2.54-02P; 2 tory; R=2,54mm; 8,5mm; 6A; 150V; przewlekany (THT); proste; otwór kwadratowy; śruba prosta; śrubowy; poziomy; 1,0mm2; zielony; Degson; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 00562
Nr katalogowy: 00562
Stan: 134 szt.
Ilość minimalna: 5
Wielokrotność: 5
Ilość [ szt. ]Cena netto
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaŁączówka
Typ łączówkizłącze ARK
SymbolDG308-2.54-02P
Liczba torów / pinów2 tory
Raster wyprowadzeńR=2,54mm
Wysokość (bez pinów)8,5mm
Prąd znamionowy6A
Napięcie znamionowe150V