Łączówka; DG301-5.0-02P; 2 tory
Łączówka; DG301-5.0-02P; AK301; 2 tory; R=5,00mm; 10mm; 15A; 300V; przewlekany (THT); proste; otwór okrągły; śruba maszynowa; śrubowy; poziomy; 1,5mm2; niebieski; Degson; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 13256
Nr katalogowy: 13256
Stan: 1395 szt.
Ilość minimalna: 10
Wielokrotność: 5
Ilość [ szt. ]Cena netto
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaŁączówka
Typ łączówkizłącze ARK
SymbolDG301-5.0-02P
Poprzednia nazwa wewnętrzna (FP)AK301
Liczba torów / pinów2 tory
Raster wyprowadzeńR=5,00mm
Wysokość (bez pinów)10mm
Prąd znamionowy15A
Napięcie znamionowe300V