Przekaźnik; Hongfa; HFD41-012-HS (HM4100F); do druku (PCB); 1 styk przełączny; 12V; 1A; 1A
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HFD41-012-HS (HM4100F); 12V; DC; 1 styk przełączny; 1A; 240V AC; 1A; 30V DC; do druku (PCB); Hongfa; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 07369
Nr katalogowy: 07369
Stan: 0 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
Produkt wycofany z oferty. Nie można go już zamówić. Podobne produkty znajdziesz tutaj.
 Info
Artykuł dostępny tylko do wyczerpania zapasów.
Podstawowe cechy:
  • Obciążalność prądowa styku - 1A
  • Napięcie cewki - 12V DC
  • Moc cewki - 200mW
  • Wymiary - 15,7 x 11 x 12 mm
  • 1 styk przełączny
 Dane szczegółowe
NazwaPrzekaźnik
Typelektromagnetyczny miniaturowy
SymbolHFD41-012-HS (HM4100F)
Napięcie sterujące12V
Rodzaj napięcia sterującegoDC
Konfiguracja styków1 styk przełączny
Znamionowy prąd styków AC1A
Znamionowe napięcie styków AC240V AC
Znamionowy prąd styków DC1A
Znamionowe napięcie styków DC30V DC
Sposób montażudo druku (PCB)
ProducentHongfa
CertyfikatyRoHS
Materiał stykuAgNi
Rezystancja cewki700Ohm