Czujnik; pojemnościowy; Greegoo; CM18-3008PC
Czujnik; pojemnościowy; CM18-3008PC; PNP; NO/NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 70mm; wysunięty; z przewodem 1,5mb; IP67; Greegoo; RoHS
Czujnik; pojemnościowy; CM18-3008PC; PNP; NO/NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 70mm; wysunięty; z przewodem 1,5mb; IP67; Greegoo; RoHS Czujnik; pojemnościowy; CM18-3008PC; PNP; NO/NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 70mm; wysunięty; z przewodem 1,5mb; IP67; Greegoo; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa | Katalog
 Artykuł
Nr kat.: 10551
Nr katalogowy: 10551
Stan: 126 szt.
Dostawa 100 [ planowana na 2026-07-31 ]
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
Ilość:
 Info
Typ: pojemnościowy, niewpuszczany, 18mm
Strefa działania: 0-8mm
Napięcie zasilania: 6-36V DC
Prąd wyjściowy: DC 200mA,
Szczelność: IP67
Wyjście: PNP, NO+NC, przewód (ok 1,4m)
 Dane szczegółowe
NazwaCzujnik
Typ czujnikapojemnościowy
SymbolCM18-3008PC
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO/NC
Strefa działania8mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 18mm
Długość czujnika70mm