Dystans; DMM3WW12; M3; 12mm; mosiądz niklowany
Dystans; DMM3WW12; M3; wewnętrzny/wewnętrzny; 12mm; 7mm; 5mm; tulejka dystansowa gwintowana; sześciokątna; mosiądz niklowany; KLS; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 10833
Nr katalogowy: 10833
Stan: 4124 szt.
Ilość minimalna: 25
Wielokrotność: 25
Ilość [ szt. ]Cena netto
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaDystans
SymbolDMM3WW12
Rozmiar gwintuM3
Rodzaj gwintuwewnętrzny/wewnętrzny
Długość12mm
Długość gwintunie dotyczy
Głębokość gwintu7mm
Rozmiar klucza5mm