Przekaźnik; Relpol; PI85-012DC-00LD
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; instalacyjny; interfejsowy; PI85-012DC-00LD; 12V; DC; 1 styk przełączny; 16A; 230V AC; 16A; 24V DC; na szynę DIN35; Relpol; RoHS Nr kat.: 15646 Nr katalogowy: 15646 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
W skład przekaźnika interfejsowego wchodzą:
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | instalacyjny; interfejsowy |
| Symbol | PI85-012DC-00LD |
| Napięcie sterujące | 12V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 1 styk przełączny |
| Znamionowy prąd styków AC | 16A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 230V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 16A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 24V DC |