Wtyk; Weipu; SP2110/P12II-1N; 12 torów
Wtyk; SP2110/P12II-1N; 12 torów; lutowany; 0,75mm2; 7-12mm; SP21; na przewód; IP68; 5A; 400V; Weipu; RoHS Nr kat.: 21800 Nr katalogowy: 21800 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Złącze przemysłowe okrągłe, męskie, wtyk, 12pin, skręcane, na przewód, gwint wewnętrzny IP68, 400V, 5A długość 64mm, średnica 28mm pasuje do SP2111 oraz SP2112 |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Wtyk |
| Symbol | SP2110/P12II-1N |
| Liczba torów / pinów | 12 torów |
| Orientacja złącza | proste |
| Montaż przewodu | lutowany |
| Przekrój przewodu | 0,75mm2 |
| Średnica zewnętrzna przewodu | 7-12mm |
| Seria złącza przemysłowego | SP21 |
| Montaż złącza | na przewód |
| Sposób blokowania złącz | skręcane |
| Materiał korpusu złącza | nylon66 |
| Kolor korpusu / izolatora złącza | niebiesko-czarny |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Prąd znamionowy | 5A |
| Napięcie znamionowe | 400V |