Łączówka; XY2500R-F-02P3.81; 2 tory
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łączówka; XY2500R-F-02P3.81; 2 tory; R=3,81mm; 7mm; 8A; 125V; przewlekany (THT); kątowe 90°; zamknięta; zielony; Xinya; RoHS Nr kat.: 22493 Nr katalogowy: 22493 Ilość minimalna: 10 Wielokrotność: 5
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | XY2500R-F-02P3.81 |
| Liczba torów / pinów | 2 tory |
| Raster wyprowadzeń | R=3,81mm |
| Wysokość (bez pinów) | 7mm |
| Prąd znamionowy | 8A |
| Napięcie znamionowe | 125V |