Łączówka; ECH381R-02P; 2 tory
Łączówka; ECH381R-02P; 2 tory; R=3,81mm; 7,2mm; 8A; 300V; przewlekany (THT); kątowe 90°; zamknięta; lutowany; zielony; Dinkle; RoHS Nr kat.: 43990 Nr katalogowy: 43990 Ilość minimalna: 2 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | ECH381R-02P |
| Liczba torów / pinów | 2 tory |
| Raster wyprowadzeń | R=3,81mm |
| Wysokość (bez pinów) | 7,2mm |
| Prąd znamionowy | 8A |
| Napięcie znamionowe | 300V |