Tranzystor; ST Microelectronics; STW20NM50FD
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tranzystor; unipolarny; STW20NM50FD; N-MOSFET; 20A; 500V; 214W; TO247; przewlekany (THT); ST Microelectronics; RoHS Nr kat.: 23578 Nr katalogowy: 23578 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Tranzystor |
| Typ tranzystora | unipolarny |
| Symbol | STW20NM50FD |
| Kierunek przewodnictwa | N-MOSFET |
| Prąd drenu | 20A |
| Napięcie dren-źródło | 500V |
| Moc | 214W |