Łączówka; EDRC-5.08-12P-4; 12 torów
Łączówka; EDRC-5.08-12P-4; 12 torów; R=5,08mm; 8,2mm; 15A; 300V; przewlekany (THT); kątowe 90°; zamknięta; zielony; KLS; RoHS Nr kat.: 24940 Nr katalogowy: 24940 Ilość minimalna: 5 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Artykuł dostępny tylko do wyczerpania zapasów. moq 5000szt |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | EDRC-5.08-12P-4 |
| Liczba torów / pinów | 12 torów |
| Raster wyprowadzeń | R=5,08mm |
| Wysokość (bez pinów) | 8,2mm |
| Prąd znamionowy | 15A |
| Napięcie znamionowe | 300V |