Łączówka; EDK-5.08-12P-4S; 12 torów
Łączówka; EDK-5.08-12P-4S; 12 torów; R=5,08mm; 17,4mm; 15A; 300V; na przewód; kątowe 90°; otwór kwadratowy; śruba prosta; śrubowy; pionowy; 2,5mm2; zielony; KLS; RoHS Nr kat.: 24898 Nr katalogowy: 24898 Ilość minimalna: 2 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | EDK-5.08-12P-4S |
| Liczba torów / pinów | 12 torów |
| Raster wyprowadzeń | R=5,08mm |
| Wysokość (bez pinów) | 17,4mm |
| Prąd znamionowy | 15A |
| Napięcie znamionowe | 300V |