Przełącznik; Howo; LW26-10-M0-F/1P 0-5; bistabilny; 1 tor; 6 pozycji
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-10-M0-F/1P 0-5; 6 pozycji; OFF-5xON; 45°; bistabilny; na panel; 1 tor; 3 warstwy; śrubowe; 10A; 440V AC; czarny; 8mm; 30x30mm; 46mm; Howo Nr kat.: 25954 Nr katalogowy: 25954 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | krzywkowy; obrotowy |
| Symbol | LW26-10-M0-F/1P 0-5 |
| Ilość pozycji | 6 pozycji |
| Sposób przełączania | OFF-5xON |
| Kąt obrotu | 45° |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Ilość torów | 1 tor |
| Ilość warstw | 3 warstwy |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Prąd styków AC | 10A |
| Napięcie przełączania AC | 440V AC |
| Kolor elementu wykonawczego | czarny |
| Otwór montażowy / raster | 8mm |
| Klasa szczelności | nieokreślona |
| Rozmiar płyty czołowej | 30x30mm |
| Opis na płycie czołowej | 0 1 2 3 4 5 |
| Głębokość montażowa | 46mm |