Przekaźnik; Relpol; R2N-2012-23-5230-WT; 2 styki przełączne; 230V; 12A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny przemysłowy; R2N-2012-23-5230-WT; 230V; AC; 2 styki przełączne; 12A; do druku (PCB); do gniazda; Relpol; RoHS Nr kat.: 26670 Nr katalogowy: 26670 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny przemysłowy |
| Symbol | R2N-2012-23-5230-WT |
| Napięcie sterujące | 230V |
| Rodzaj napięcia sterującego | AC |
| Konfiguracja styków | 2 styki przełączne |
| Znamionowy prąd styków AC | 12A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 250V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 12A |
| Sposób montażu | do druku (PCB); do gniazda |
| Producent | Relpol |
| Certyfikaty | RoHS |
| Pasuje do gniazda | GZT2; GZM2; SU4/2D; SU4/2L; G4/2 |
| Materiał styku | AgNi |
| Rezystancja cewki | 16100Ohm |