Łączówka; EDK-3.81-05P-4S; 5 torów
Łączówka; EDK-3.81-05P-4S; 5 torów; R=3,81mm; 15,6mm; 8A; 300V; na przewód; kątowe 90°; otwór kwadratowy; śruba prosta; śrubowy; pionowy; 1,0mm2; zielony; KLS; RoHS; AK1550 Nr kat.: 26948 Nr katalogowy: 26948 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | EDK-3.81-05P-4S |
| Liczba torów / pinów | 5 torów |
| Raster wyprowadzeń | R=3,81mm |
| Wysokość (bez pinów) | 15,6mm |
| Prąd znamionowy | 8A |
| Napięcie znamionowe | 300V |