Łączówka; EC381V-05P; 5 torów
Łączówka; EC381V-05P; 5 torów; R=3,81mm; 11,1mm; 8A; 300V; na przewód; kątowe 90°; otwór kwadratowy; śruba prosta; śrubowy; pionowy; 0,2÷1,5mm2; zielony; Dinkle; RoHS Nr kat.: 43987 Nr katalogowy: 43987 Ilość minimalna: 2 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | EC381V-05P |
| Liczba torów / pinów | 5 torów |
| Raster wyprowadzeń | R=3,81mm |
| Wysokość (bez pinów) | 11,1mm |
| Prąd znamionowy | 8A |
| Napięcie znamionowe | 300V |