Gniazdo; Weipu; WF20K2ZM1; 2 tory
Gniazdo; WF20K2ZM1; 2 tory; lutowany; 2,5mm2; na panel; 20mm; IP67; 25A; 500V; Weipu; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 27489
Nr katalogowy: 27489
Stan: 76 szt.
Ilość minimalna: 1
 Dane szczegółowe
NazwaGniazdo
Typ złączaprzemysłowe okrągłe
SymbolWF20K2ZM1
Liczba torów / pinów2 tory
Orientacja złącza proste
Montaż przewodulutowany
Przekrój przewodu2,5mm2
Seria złącza przemysłowegoWF20
Montaż złączana panel
Średnica otworu montażowego20mm
Sposób blokowania złączskręcane
Materiał korpusu złączastop cynku chromowany
Kolor korpusu / izolatora złączasrebrno-czarny
Klasa szczelności IP67
Prąd znamionowy25A
Napięcie znamionowe500V