Przełącznik; Onpow; GQ19F-10/J/N
Przełącznik; przyciskowy; GQ19F-10/J/N; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 19mm; IP65; Onpow; RoHS
Przełącznik; przyciskowy; GQ19F-10/J/N; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 19mm; IP65; Onpow; RoHS Przełącznik; przyciskowy; GQ19F-10/J/N; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 19mm; IP65; Onpow; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa | Deklaracja zgodności CE
 Artykuł
Nr kat.: 29958
Nr katalogowy: 29958
Stan: 231 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
5+9,90
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaPrzełącznik
Rodzaj przełącznikaprzyciskowy
SymbolGQ19F-10/J/N
Sposób przełączaniaOFF-(ON)
Ilość torów1 tor
Kolor elementu wykonawczegosrebrny niklowany
Kształt przyciskupłaski
Podświetleniebez podświetlenia
Kolor podświetlenianie dotyczy
Kształt podświetlenianie dotyczy
Typ przełącznikamonostabilny
Montaż mechanicznyna panel
Wyprowadzeniado lutowania
Ilość pozycji2 pozycje
Prąd styków DC2A
Napięcie przełączania DC36V DC
Otwór montażowy / raster 19mm
Głębokość montażowa27mm