Potencjometr; WXD3590S-103
Potencjometr; helipot; osiowy; wieloobrotowy; WXD3590S-103; 10kohm; liniowa; 5%; 2W; oś fi 6,35mm; 20,6mm; metal; gładka; 10; drutowy; lutowany; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta charakterystyki
 Artykuł
Nr kat.: 31469
Nr katalogowy: 31469
Stan: 0 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
5+9,61
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaPotencjometr
Typ potencjometruhelipot; osiowy
Rodzaj potencjometruwieloobrotowy
SymbolWXD3590S-103
Rezystancja10kohm
Charakterystykaliniowa
Tolerancja5%
Moc2W
Średnica osi potencjometrówoś fi 6,35mm
Długość osi potencjometru20,6mm
Materiał osi potencjometrumetal
Powierzchnia osi potencjometrugładka
Liczba obrotów / Kąt obrotu10
Wymiary korpusufi 22x18,6mm