Łączówka; XY128VA-5.08-2P; 2 tory
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łączówka; XY128VA-5.08-2P; AK128; 2 tory; R=5,08mm; 14,1mm; 15A; 250V; przewlekany (THT); proste; winda; otwór kwadratowy; śruba maszynowa; śrubowy; poziomy; 2,5mm2; zielony; Xinya; RoHS Nr kat.: 32332 Nr katalogowy: 32332 Ilość minimalna: 10 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | złącze ARK |
| Symbol | XY128VA-5.08-2P |
| Poprzednia nazwa wewnętrzna (FP) | AK128 |
| Liczba torów / pinów | 2 tory |
| Raster wyprowadzeń | R=5,08mm |
| Wysokość (bez pinów) | 14,1mm |
| Prąd znamionowy | 15A |
| Napięcie znamionowe | 250V |