Triak; LGE; BT134-600D
Triak; BT134-600D; 4A; 600V; TO126; przewlekany (THT); 5mA; LGE; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 32554
Nr katalogowy: 32554
Stan: 70 szt.
Ilość minimalna: 1
 Dane szczegółowe
NazwaTriak
SymbolBT134-600D
Prąd przewodzenia4A
Napięcie wsteczne600V
ObudowaTO126
Montażprzewlekany (THT)
Właściwości półprzewodnikównie dotyczy
Prąd bramki5mA
ProducentLGE
CertyfikatyRoHS
 Zamienniki lub podobne
Triak; BT134-600D; 4A; 600V; SOT82; przewlekany (THT); 5mA; NXP Semiconductors; RoHS