Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM18-3005NA
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czujnik; indukcyjny; LM18-3005NA; NPN; NO; 5mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; zabudowany; z przewodem; YUMO; RoHS Nr kat.: 34977 Nr katalogowy: 34977 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Czujnik |
| Typ czujnika | indukcyjny |
| Symbol | LM18-3005NA |
| Typ wyjścia | NPN |
| Funkcja wyjścia | NO |
| Strefa działania | 5mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 6÷36V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Maksymalny prąd pracy | 200mA |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny metalowy |
| Średnica / wymiary czujnika | fi 18mm |
| Długość czujnika | 60mm |