Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM30-3015PA
Czujnik; indukcyjny; LM30-3015PA; PNP; NO; 15mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; wysunięty; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM30-3015PA; PNP; NO; 15mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; wysunięty; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM30-3015PA; PNP; NO; 15mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; wysunięty; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 35725
Nr katalogowy: 35725
Stan: 100 szt.
Ilość minimalna: 1
 Dane szczegółowe
NazwaCzujnik
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM30-3015PA
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO
Strefa działania15mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 30mm
Długość czujnika60mm