Czujnik; pojemnościowy; Greegoo; CM30-2015B
Czujnik; pojemnościowy; CM30-2015B; dwuprzewodowy; SCR; NC; 15mm; 90÷250V; AC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 55mm; wysunięty; z przewodem 1,5mb; IP67; Greegoo; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 36977
Nr katalogowy: 36977
Stan: 0 szt.
Dostawa 50 [ planowana na 2026-07-31 ]
Ilość minimalna: 1
 Dane szczegółowe
NazwaCzujnik
Typ czujnikapojemnościowy
SymbolCM30-2015B
Typ wyjściadwuprzewodowy; SCR
Funkcja wyjściaNC
Strefa działania15mm
Zakres napięcia zasilającego90÷250V
Rodzaj napięcia zasilającegoAC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 30mm
Długość czujnika55mm