Czujnik; pojemnościowy; YUMO; CM30-2015B
Czujnik; pojemnościowy; CM30-2015B; dwuprzewodowy; SCR; NC; 15mm; 90÷250V; AC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 55mm; wysunięty; z przewodem 1,5mb; IP67; YUMO; RoHS Nr kat.: 43225 Nr katalogowy: 43225 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Czujnik |
| Typ czujnika | pojemnościowy |
| Symbol | CM30-2015B |
| Typ wyjścia | dwuprzewodowy; SCR |
| Funkcja wyjścia | NC |
| Strefa działania | 15mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 90÷250V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Maksymalny prąd pracy | 200mA |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny metalowy |
| Średnica / wymiary czujnika | fi 30mm |
| Długość czujnika | 55mm |