Gniazdo; Weipu; WF24K9ZZ1; 9 torów
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gniazdo; WF24K9ZZ1; 9 torów; lutowany; 0,75; 2,5mm2; 9-10,5mm; WF24; na panel z kołnierzem; 24mm; IP67; 25A; 500V; Weipu; RoHS Nr kat.: 37196 Nr katalogowy: 37196 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Typ złącza | przemysłowe okrągłe |
| Symbol | WF24K9ZZ1 |
| Liczba torów / pinów | 9 torów |
| Orientacja złącza | proste |
| Montaż przewodu | lutowany |
| Przekrój przewodu | 0,75; 2,5mm2 |
| Średnica otworu montażowego | 24mm |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Prąd znamionowy | 25A |
| Napięcie znamionowe | 500V |