Termistor NTC; Vishay; NTCLE100E3103HB0
Termistor NTC; pomiarowy; NTCLE100E3103HB0; 10kohm; 3%; 3977K; przewlekany (THT); 3x3,3x6mm; 2,54mm; -40...+125°C; Vishay; RoHS Nr kat.: 37373 Nr katalogowy: 37373 Ilość minimalna: 3 Wielokrotność: 1
| Nazwa | Termistor NTC |
| Typ termistora | pomiarowy |
| Symbol | NTCLE100E3103HB0 |
| Rezystancja | 10kohm |
| Tolerancja | 3% |
| Stała materiałowa B | 3977K |
| Montaż elektryczny | przewlekany (THT) |
| Rodzaj obudowy | 3x3,3x6mm |
| Raster wyprowadzeń | 2,54mm |
| Temperatura pracy | -40...+125°C |