Przekaźnik; Relpol; RPI-1P-D24
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; instalacyjny; elektromagnetyczny przemysłowy; RPI-1P-D24; 24V; DC; 1 styk przełączny; 16A; 250V AC; 16A; 24V DC; na szynę DIN35; Relpol; RoHS Nr kat.: 38609 Nr katalogowy: 38609 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny przemysłowy; instalacyjny |
| Symbol | RPI-1P-D24 |
| Napięcie sterujące | 24V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 1 styk przełączny |
| Znamionowy prąd styków AC | 16A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 250V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 16A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 24V DC |
| Sposób montażu | na szynę DIN35 |
| Producent | Relpol |
| Certyfikaty | RoHS |
| Materiał styku | AgSnO2 |
| Znamionowa moc cewki DC | 1W |