Czujnik; fotoelektryczny; π pi-El; G18-D10PH
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czujnik; fotoelektryczny; G18-D10PH; PNP; NO/NC; odbiciowy; 0,1m; 10÷30V; DC; 200mA; cylindryczny plastikowy; fi 18mm; z przewodem 2mb; π pi-El; RoHS Nr kat.: 38789 Nr katalogowy: 38789 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Artykuł dostępny tylko do wyczerpania zapasów. |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Czujnik |
| Typ czujnika | fotoelektryczny |
| Symbol | G18-D10PH |
| Typ wyjścia | PNP |
| Funkcja wyjścia | NO/NC |
| Tryby pracy czujnika fotolektrycznego | odbiciowy |
| Strefa działania | 0,1m |
| Zakres napięcia zasilającego | 10÷30V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Maksymalny prąd pracy | 200mA |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny plastikowy |
| Średnica / wymiary czujnika | fi 18mm |
| Długość czujnika | 70mm |