Czujnik; fotoelektryczny; YUMO; G18-3A10PA
Czujnik; fotoelektryczny; G18-3A10PA; PNP; NO; odbiciowy; 0,1m; 10÷30V; DC; 100mA; cylindryczny plastikowy; fi 18mm; YUMO; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 42588
Nr katalogowy: 42588
Stan: 30 szt.
Ilość minimalna: 1
 Dane szczegółowe
NazwaCzujnik
Typ czujnikafotoelektryczny
SymbolG18-3A10PA
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO
Tryby pracy czujnika fotolektrycznegoodbiciowy
Strefa działania0,1m
Zakres napięcia zasilającego10÷30V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy100mA
Rodzaj obudowycylindryczny plastikowy
Średnica / wymiary czujnikafi 18mm
Długość czujnika70mm