Czujnik; indukcyjny; Greegoo; LM30-4015A
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czujnik; indukcyjny; LM30-4015A; dwuprzewodowy; NO; 15mm; 24÷240V; AC/DC; 300mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; wysunięty; z przewodem 2mb; Greegoo; RoHS Nr kat.: 40030 Nr katalogowy: 40030 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Czujnik |
| Typ czujnika | indukcyjny |
| Symbol | LM30-4015A |
| Typ wyjścia | dwuprzewodowy |
| Funkcja wyjścia | NO |
| Strefa działania | 15mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 24÷240V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Maksymalny prąd pracy | 300mA |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny metalowy |
| Średnica / wymiary czujnika | fi 30mm |