Łączówka; KLS2-EDGM-5.08-02P-4; 2 tory
Łączówka; KLS2-EDGM-5.08-02P-4; 2 tory; R=5,08mm; 17,4mm; 15A; 300V; na panel; proste; zamknięta; skręcane śrubami; lutowany; zielony; KLS; RoHS Nr kat.: 40506 Nr katalogowy: 40506 Ilość minimalna: 5 Wielokrotność: 5
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | KLS2-EDGM-5.08-02P-4 |
| Liczba torów / pinów | 2 tory |
| Raster wyprowadzeń | R=5,08mm |
| Wysokość (bez pinów) | 17,4mm |
| Prąd znamionowy | 15A |
| Napięcie znamionowe | 300V |