Łączówka; KLS2-EDKA-5.08-02P-4S; 2 tory
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łączówka; KLS2-EDKA-5.08-02P-4S; 2 tory; R=5,08mm; 25,8mm; 12A; 300V; na przewód; proste; otwór kwadratowy; śruba prosta; śrubowy; poziomy; 2,5mm2; zielony; KLS; RoHS Nr kat.: 42528 Nr katalogowy: 42528 Ilość minimalna: 2 Wielokrotność: 1
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | KLS2-EDKA-5.08-02P-4S |
| Liczba torów / pinów | 2 tory |
| Raster wyprowadzeń | R=5,08mm |
| Wysokość (bez pinów) | 25,8mm |
| Prąd znamionowy | 12A |
| Napięcie znamionowe | 300V |